شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی کاسیو ایران
کاربران و مشتریان عزیز، لطفا موارد ذکر شده در ذیل را برای استفاده درست و صحیح  از خدمات و برنامه های کاربردی کاسیو ایران مطالعه فرمایید. بدیهی است که ورود به حساب کاربری در وب سایت کاسیو ایران جهت بهره مندی از امکانات خرید، طرح های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط کاسیو ایران به منزله آگاهی کامل و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین چگونگی استفاده از این سرویس ها و خدمات می باشد.
لازم به ذکر است شرایط مطرح شده و مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.

قوانین عمومی

کاسیو ایران خود را موظف به رعایت تمامی اصول و رویه های منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قوانین حمایت از مصرف کنندگان می داند و در مقابل از شما کاربران انتظار رعایت تمامی قوانین مرتبط با کاربر را دارد. در صورتی که تغییراتی در این قوانین، رویه ها و یا سرویس های ارائه شده توسط کاسیو ایران به وجود آید، این تغییرات در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

ارتباطات الکترونیکی

هر گونه استفاده از خدمات کاسیو ایران و یا ثبت و خرید سفارش اینترنتی یا برقراری ارتباط توسط ایمیل، یک ارتباط الکترونیک محسوب شده و در صورت دریافت درخواست از جانب شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها، شما موافقت می کنید که کاسیو ایران به صورت الکترونیک ( از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

عوامل حفظ حریم شخصی

کاسیو ایران نهایت تلاش خود را برای حفظ اطلاعات خصوصی اشخاص به کار برده و به آن احترام می گذارد. در این راستا از بهترین روش ها و تکنولوژی های مورد نیاز برای هر چه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت استفاده می نماید. بنابراین شما با استفاده از سایت کاسیو ایران، رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.
تمامی مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات کاسیو ایران مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط کاسیو ایران جزیی از اموال کاسیو ایران بوده و حق استفاده و نشر تمامی این موارد در انحصار کاسیو ایران است.
و هر گونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای کاسیو ایران محفوظ می دارد. همچنین اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط کاسیو ایران و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار کاسیو ایران است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.
در صورت استفاده از هر یک از خدمات کاسیو ایران، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند. تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربران است.
وب سایت کاسیو ایران هیچگونه سایت اینترنتی با آدرس های غیر از www.casio-iran.com  ندارد و با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه الکترونیک و نامه از طرف آدرس های رسمی و تأیید شده در سایت با شما تماس نمی گیریم.

ثبت و پردازش سفارش

از شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران برای کاسیو ایران روز کاری محسوب شده و تمامی سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شود.
شما می توانید در طول ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت از شبانه روز سفارش خود را ثبت نمایید. کلیه سفارشات ثبت شده در سایت کاسیو ایران به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه به شما در صف پردازش قرار می گیرند. کاسیو ایران همواره در ارائه خدمات و ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده نهایت دقت و تلاش خود را می نماید. با این وجود در صورتی که موجودی کالایی در کاسیو ایران به پایان برسد حتی پس از اقدام مشتری سفارش گذاری، حق لغو سفارش یا استرداد وجه پرداخت شده برای کاسیو ایران محفوظ است و یا مشتری می تواند به جای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری را جایگزین نماید.
شما کاربران گرامی می بایست در هنگام ثبت سفارش کالای مورد نظر خود فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایید. بدیهی است که در صورت ارائه اطلاعات ناصحیح سفارش شما قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
کاسیو ایران می تواند بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید اقدام نموده و حق قطع فروش کلیه یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی را برای خود محفوظ می داند. البته کلیه سفارشات ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری، پردازش و ارسال خواهد شد.

مسئولیت حمل و نقل کالا

کاسیو ایران همیشه نهایت تلاش خود را می کند تا تمامی سفارشات را در نهایت صحت و بدون آسیب به دست شما مشتریان کاسیو ایران در سراسر ایران برساند. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات توسط شرکت های حمل و نقل کالا ، بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل بوده و کاسیو ایران تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری به خسارت را جبران می کند.
همچنین آسیب های ناشی از حمل ناصحیح می بایست در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش کاسیو ایران اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش کاسیو ایران ارسال شود.

ارتباطات کاربران

سایت کاسیو ایران ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل کاسیو ایران نیستند و سایت کاسیو ایران هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت کاسیو ایران این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سایت کاسیو ایران لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از کاسیو ایران اداره می‌کنند، بنابراین سایت کاسیو ایران نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت کاسیو ایران باشد، خود برعهده خواهید داشت.

محتوا و مطالب سایت

کاسیو ایران نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است کاسیو ایران تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط کاسیو ایران ، دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه مربوط به کالا مورد نظر می باشد.
وب ‏‌سایت کاسیو ایران هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت کاسیو ایران تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
سایت کاسیو ایران ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.
کلیه محتویات سایت کاسیو ایران شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت کاسیو ایران تعلق دارد.

اصول قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در کاسیو ایران مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در کاسیو ایران قیمت‏‌های خرده فروشی (مصرف کننده ) است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، کاسیو ایران نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد،کاسیو ایران موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی قبل از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است . همچنین مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

 

نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش

کاسیو ایران در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی کاسیو ایران اطلاع دهید.

 

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، کاسیو ایران هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

کاسیو ایران خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

 

Back to Top